O nas

O nas

Poznaj nas bliżej

Dlaczego warto postawić na nas

Obrazek

Czym się zajmujemy?

Hurtownia materiałów budowlanych SIGMA, to przedsiębiorstwo, które istnieje na rynku od ponad 20 lat. Naszą misją jest oferowanie kompleksowych usług z zakresu doradztwa, oraz dystrybucji materiałów budowlanych i wykończeniowych. Wspólnie tworzymy miejsce, w którym Twoja inwestycja nabierze zamierzonych kształtów zgodnie z naszym hasłem:

Od fundamentu, po dach…

Obrazek

Jak pracujemy?

W naszym zespole znajduje się ponad 20 wykwalifikowanych pracowników, którzy cały czas poszerzają zakres swoich kompetencji poprzez szkolenia, oraz pracę z czołowymi producentami z kraju i zagranicy. Prowadzimy konsultacje na linii klient – producent, tworzymy wyceny oraz projekty zadaszeń i ogrodzeń. Mamy własny tabor spedycyjny z autami różnej wielkości, dostosowanymi do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 6 dni w tygodniu, zarówno w siedzibie firmy, jak i na prowadzonej przez nas infolinii.

Obrazek

Co nas wyróżnia?

Sigma to przede wszystkim wiedza i doświadczenie. Kompleksowość obsługi, wykwalifikowany personel i współpraca z największymi producentami sprawiły, że firma jest jedną z największych hurtowni materiałów budowlanych w okolicy. Z naszych usług korzystają firmy budowlane, wykonawcy oraz klienci indywidualni. Współpraca z nami satysfakcjonuje nawet największych producentów, którzy wystawiają nam bardzo solidne referencje.

Kompleksowa oferta

Oferujemy wszystkie produkty niezbędne do budowy obiektów mieszkalnych, przemysłowych i innych. To zarówno elementy konstrukcyjne, jak i łączniki czy materiały wykończeniowe, które pozwalają nadać budynkowi dowolny styl. W naszym sklepie zaopatrują się zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa remontowo-budowlane, które potrzebują kompleksowego wyposażenia niezbędnego do pracy. Sprzedajemy nie tylko materiały, lecz także elektronarzędzia i niezbędne części wymienne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia siedziby w Węgrowie.

 

Ilość asortymentu

Zadowolonych klientów

Facebook likes