Obrazek

Wyroby betonowe i zbrojeniowe

Oferujemy szeroki wybór wyrobów betonowych oraz zbrojeniowych w atrakcyjnych cenach. Nasze produkty cechuje wysoka jakość oraz niezawodność. Sprzedajemy bloczki fundamentowe wykonane z wysokiej klasy cementu oraz bloczki z betonu komórkowego. Nadproża są niezwykle istotnym elementem budowlanym, który jest wykorzystywany do termoizolacji. Natomiast belki stropowe cechuje ogromna wytrzymałość na obciążenia oraz uszkodzenia mechaniczne.

Oferujemy także stal zbrojeniową, która wymagana jest do wykonywania elementów żelbetonowych podczas budowy. Materiał ten gwarantuje nośność konstrukcji. W naszej ofercie znajdują się również siatki zbrojeniowe do elementów żelbetonowych.

W naszym asortymencie znaleźć można takie produkty, jak:

  • bloczki fundamentowe,
  • bloczki z betonu komórkowego (gazobetony),
  • nadproża,
  • belki stropowe,
  • stal zbrojeniowa,
  • siatka zbrojeniowa.

Uniwersalne i wytrzymałe wyroby z betonu

Wyroby betonowe są popularne ze względu na swoją odporność na warunki atmosferyczne, ogień i działanie agresywnych substancji. Są również stosunkowo tanie w produkcji i mogą być formowane w różne kształty i rozmiary. Beton jest wylewany na miejscu budowy, formowany w prefabrykowanych elementach lub używany jako tynk na powierzchniach ścian i sufitów.

Wyroby zbrojeniowe to elementy betonowe, które są wzmocnione stalowymi prętami, zwanymi zbrojeniem. Zbrojenie jest wprowadzane do formy przed wylaniem betonu i tworzy z nim kompozycję, zapewniając większą wytrzymałość i nośność konstrukcji. Najczęściej stosowanym rodzajem zbrojenia są pręty zbrojeniowe z żelaza lub stali, które mają właściwości rozciągające i zginające.

Wyroby zbrojeniowe są powszechnie stosowane w konstrukcjach żelbetowych, takich jak słupy, belki, płyty fundamentowe, stropy czy elementy prefabrykowane. Zbrojenie wzmacnia beton, umożliwiając mu przenoszenie większych obciążeń, zapobiegając pęknięciom i zwiększając jego wytrzymałość na naprężenia rozciągające. Pręty zbrojeniowe są układane w odpowiednich układach i spinane ze sobą, aby utworzyć kompletną strukturę przed zalaniem betonem.

Oferujemy trwałe wyroby niezbędne do budowy obiektów mieszkalnych, usługowych, użyteczności publicznej czy przemysłowych. Pomożemy dopasować odpowiednie materiały do specyfiki wznoszonej konstrukcji. Współpracujemy z klientami biznesowymi i indywidualnymi.

PARTNERZY


This carousel is empty, please add some logos.

Skontaktuj się z nami

Dopasujemy najlepszą ofertę dla Ciebie!