Obrazek

Systemy ociepleń

Najpopularniejszym systemem ocieplania ścian jest zastosowanie styropianu lub wełny mineralnej. Oferowane przez naszą firmę systemy ociepleń oparte na wełnie mineralnej oraz styropianie to niezawodne rozwiązania, które mogą być wykorzystywane w nowobudowanych budynkach, jak i do termorenowacji obiektów już istniejących. Zastosowanie odpowiednich systemów ociepleń przekłada się na znaczne zmniejszenie wydatków na ogrzewanie. Ocieplenie ścian budynku nie tylko zmniejsza zużycie energii, ale również znacznie poprawia komfort użytkowników wewnątrz pomieszczeń.

Zalety zastosowania styropianu i wełny mineralnej

Styropian i wełna mineralna to materiały, które doskonale ochraniają ściany zewnętrzne przed przemarzaniem oraz przegrzewaniem. Wełna mineralna gwarantuje bardzo dobrą izolację termiczną. Jest to materiał ognioodporny i niepalny, zdolny do pochłaniania dźwięków. Zarówno wełna mineralna, jak i styropian to bardzo dobry materiał dociepleniowy, dzięki któremu znacznie zmniejszymy ilości energii zużywanej do ogrzania budynku.

Oprócz systemów ociepleń, w hurtowni Sigma oferujemy również wszelkie niezbędne akcesoria, takie jak: siatki elewacyjne, narożniki, kołki montażowe, czy listwy startowe oraz duży wybór narzędzi budowlanych wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  • styropiany
  • wełna mineralna
  • akcesoria: siatki elewacyjne, narożniki, kołki montażowe, listwy startowe
PARTNERZY


This carousel is empty, please add some logos.

Skontaktuj się z nami

Dopasujemy najlepszą ofertę dla Ciebie!