Obrazek

Pokrycia dachowe

Oferujemy najwyższej jakości pokrycia dachowe, takie jak dachówka ceramiczna, blacha trapezowa oraz blachodachówka. Wybór odpowiedniego pokrycia dachowego zależy od kształtu dachu – pochyłego lub prostego. Dach jest jednym z najważniejszych elementów każdej inwestycji, dlatego warto zainwestować w produkty pochodzące tylko od renomowanych producentów.

Dachówka ceramiczna

Dachówkę ceramiczną cechuje jakość oraz nowoczesny design. Dachówki tego typu są również odporne na czynniki atmosferyczne i promienie UV. Nawet po wielu latach użytkowania, dachówki ceramiczne nie zmieniają koloru i nie blakną. Ceramika to materiał niepalny i odporny na wysoką temperaturę, a jego ciężar sprawia, że jest także materiałem trudnym do zerwania przez silny wiatr. Zastosowanie dachówek ceramicznych płaskich najwyższej jakości odpowiada za regulację i prawidłową temperaturę w budynku.

Blacha trapezowa

Blachę trapezową wykorzystuje się do efektownych konstrukcji dachowych. Jest to materiał wytrzymały i bardzo sztywny. W ofercie firmy Sigma znajdą Państwo:

• Blachy trapezowe t18
• Blachy trapezowe t14

Blacha trapezowa Pruszyński cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Klientów. Oferujemy blachy w szerokiej gamie kolorystycznej, co ułatwi Państwu dopasowanie odpowiedniego pokrycia do elewacji budynku. Delikatne kształty i duża sztywność to cechy charakterystyczne naszych blach trapezowych na dach.

Blachodachówka

Blachodachówka Ruukki dostępna w naszej ofercie to najwyższej jakości produkt, który doskonale sprawdzi się w przypadku domów jednorodzinnych. Produkty marki Ruukki charakteryzują się nie tylko wytrzymałością ale również wysoką estetyką i ponadczasowym designem. Blachodachówki Ruukki doskonale wpisują się w różne style architektoniczne. Ten rodzaj pokrycia dachowego ochroni Państwa dom w każdych warunkach atmosferycznych. W naszej ofercie znajdują się również blachodachówki Pruszyński, które najczęściej wykorzystywane są w domach jedno- i wielorodzinnych oraz w budynkach gospodarczych. Blachodachówki płaskie modułowe to bardzo prosta forma pokrycia, chętnie wybierana wśród Klientów naszej firmy ze względu na wysoką estetykę produktu. 

PARTNERZY


Skontaktuj się z nami

Dopasujemy najlepszą ofertę dla Ciebie!