Obrazek

Akcesoria dachowe

Folie i paroizolacje

Posiadamy niezbędne dla zachowania szczelności folie i paroizolacje, które stanowią doskonałą barierę izolacyjną dla pary wodnej znajdującej się w środku budynku. Dodatkowo folie chronią przed powstawaniem pleśni i grzybów, które są szkodliwe dla zdrowia. Doskonale zapobiegają również zawilgoceniu się materiału izolacyjnego oraz gniciu konstrukcji drewnianej. Aby folia paroizolacyjna spełniała swoją funkcję, musi zostać prawidłowo zamocowana przy pomocy taśmy paroizolacyjnej.

Papa dachowa, izolacyjna i podkładowa

Papa dachowa dobrej jakości może wytrzymać nawet przez kilkadziesiąt lat, dlatego warto zainwestować w papę dachową pochodzącą od sprawdzonych producentów. Dobra izolacja wynika z zastosowania odpowiednio dobranych produktów najwyższej jakości. Oferowane przez nas akcesoria dachowe nie stanowią dużego obciążenia. Papa podkładowa doskonale sprawdzi się na posadzkach i ścianach. Pokrycia dachowe z papy są również trwałe i ekonomiczne, a także wysoce funkcjonalne. Papa izolacyjna wymaga jednak umiejętnego montażu.

Orynnowanie

Systemy rynnowe z PCV charakteryzują się niewielką wagą oraz bardzo wysoką odpornością na korozje i uszkodzenia mechaniczne. Orynnowanie ocynkowaną stalą wpływa korzystnie na estetykę budynku, natomiast orynnowanie z aluminium lub miedzi należy do najdroższych ze względu na najwyższą jakość materiałów. Koszt orynnowania budynku zależy przede wszystkim od wielkości dachu i jego kształtu. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania dokładnej wyceny.

Farmery, wkręty i papiaki

W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo wszelkie niezbędne akcesoria dachowe, w tym farmery i papiaki w doskonałym stosunku jakości do ceny. Gwarantujemy fachową obsługę oraz ekspresową wysyłkę zamówionych towarów. Zachęcamy do kontaktu z nami, jeśli mają Państwo pytania odnośnie oferowanych przez nas akcesoriów dachowych.

Akcesoria dachowe

  • orynnowanie
  • formery, wkręty, papniaki
  • papa izolacyjna, dachowa, podkładowa
  • folie i paroizolacje
PARTNERZY


Skontaktuj się z nami

Dopasujemy najlepszą ofertę dla Ciebie!