O nas

O nas

Poznaj nas bliżej

Dlaczego warto postawić na nas

Obrazek

Czym się zajmujemy?

Hurtownia materiałów budowlanych SIGMA, to przedsiębiorstwo, które z powodzeniem istnieje na rynku od ponad 20 lat. Nasza misją, jest oferowanie kompleksowych usług z zakresu doradztwa, oraz dystrybucji materiałów budowlanych i wykończeniowych. Wspólnie tworzymy miejsce, w którym Twoja inwestycja nabierze zamierzonych kształtów zgodnie z naszym hasłem :

Od fundamentu, po dach…

Obrazek

Jak pracujemy?

W naszym zespole znajduje się ponad 20 wykwalifikowanych pracowników, którzy cały czas poszerzają zakres swoich kompetencji poprzez szkolenia, oraz pracę z czołowymi producentami z kraju i zagranicy. Prowadzimy konsultacje na linii klient – producent, tworzymy wyceny oraz projekty zadaszeń oraz ogrodzeń. Posiadamy własny tabor spedycyjny z autami różnej wielkości, dostosowanymi do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy do państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu, zarówno w bazie firmy, jak i na prowadzonej przez nas infolinii.

Obrazek

Co nas wyróżnia?

Sigma to przede wszystkim wiedza i doświadczenie. Kompleksowość obsługi, wykwalifikowany personel i współpraca z największymi producentami sprawiły, że firma jest jedną z największych hurtowni materiałów budowlanych w okolicy. Z naszych usług korzystają firmy budowlane, wykonawcy oraz klienci indywidualni. Współpraca z nami satysfakcjonuje nawet największych producentów, którzy wystawiają nam bardzo solidne referencje: (tu kilka referencji od firm- doślę później). Sigma – możesz być spokojny o swoją inwestycję.

Ilość asortymentu

Zadowolonych klientów

Facebook likes